CROSSCIRCUIT 2021/2022.
In het seizoen 2021-2022 staan er zes crossen op de kalender.
Voor het klassement moet aan ten minste vier crossen deelgenomen worden.

              
                   CROSSCIRCUIT MIDDEN-BRABANT 2021/2022
                          INDIVIDUEEL KLASSEMENT

                  
09-02-2022 05:42                                                     Pag: 1

Jongens pupillen C                        1  2  3  4  5  6  7  8  9  Pnt
 1 Florian Grimmelikhuizen   Scorpio      .  1  1  .  2  .  .  .  3    7
 2 Alec de Jong              Scorpio      .  3  5  3  1  .  .  .  .   12
 3 Germano Hoek              Sprint       .  .  7  8  4  .  .  .  5   24
 4 Roef de Koeijer           Attila       . 10 15 10  7  .  .  .  6   33
 5 Milo Jansen               Atledo       . 11 20 11  9  .  .  .  9   40
   Sebastiaan Vrijmoed       Scorpio      .  2  .  2  3  .  .  .  . 
   Roan Kappelhoff           Sprint       .  4  2  .  .  .  .  .  2 
   Xavi van Dongen           Atledo       .  8 14  .  .  .  .  .  4 
   Hidde Koreman             Atledo       . 12 21  .  .  .  .  .  8 
   Bradley Main              Attila       .  .  .  4  .  .  .  .  1 
   Jurre Coolen              Attila       .  5  4  .  .  .  .  .  . 
   Owen Keizer               Scorpio      .  .  3  .  6  .  .  .  . 
   Juul van Kollenburg       Attila       .  .  .  6  5  .  .  .  . 
   Tom Ligtvoet              ACW '66      .  7  6  .  .  .  .  .  . 
   Jop Snaphaan              Scorpio      .  6 10  .  .  .  .  .  . 
   Jitse den Hartog          DAK          .  9  8  .  .  .  .  .  . 
   Marlon van der Velden     Scorpio      .  . 13  .  .  .  .  .  7 
   Tobias Maas               Atledo       .  . 17  . 10  .  .  .  . 
   Morris de Graaff          Attila       .  .  .  1  .  .  .  .  . 
   Daniel Aarts              Attila       .  .  .  5  .  .  .  .  . 
   Dex Coolen                Attila       .  .  .  7  .  .  .  .  . 
   Devin van Dongen          Spiridon     .  .  .  .  8  .  .  .  . 
   Morris van Well           Scorpio      .  .  9  .  .  .  .  .  . 
   Pim van Berkel            Attila       .  .  .  9  .  .  .  .  . 
   Jay-Gene James            Scorpio      .  . 11  .  .  .  .  .  . 
   Thom Brenters             Scorpio      .  . 12  .  .  .  .  .  . 
   Sebastian Rynkun          Scorpio      .  . 16  .  .  .  .  .  . 
   Thomas Simons             Scorpio      .  . 18  .  .  .  .  .  . 
   Tieme Sebregts            Sprint       .  . 19  .  .  .  .  .  . 
   Hidde Muller              Scorpio      .  . 22  .  .  .  .  .  . 
   Benjamin Katic            Scorpio      .  . 23  .  .  .  .  .  . 

Meisjes pupillen C                        1  2  3  4  5  6  7  8  9  Pnt
 1 Milé de Rijcke            Scorpio      .  2  3  1  3  .  .  .  4    9
 2 Anna Leussink             Sprint       .  4  .  2  4  .  .  .  3   13
 3 Fleur van Beurden         TRR          .  6  .  6  5  .  .  .  7   24
   Eva Jansen                Scorpio      .  1  1  .  1  .  .  .  . 
   Anna Derks                Atledo       .  .  2  .  2  .  .  .  2 
   Evi Schuurbiers           Scorpio      .  5  4  .  .  .  .  .  9 
   Merle Spoor               DAK          .  3  5  .  .  .  .  .  . 
   Fem Dekkers               Sprint       .  .  7  5  .  .  .  .  . 
   Tatum Vromans             TRR          .  .  .  4  .  .  .  .  8 
   Jente Ketelaars           Atledo       .  .  .  7  .  .  .  . 10 
   Lia van den Berg          Attila       .  .  9  9  .  .  .  .  . 
   Danique de Vos            Sprint       .  .  .  8  .  .  .  . 11 
   Robin van Pruissen        Scorpio      .  8  .  .  .  .  .  . 15 
   Liene Havadi-Nagy         Sprint       .  .  .  .  .  .  .  .  1 
   Mara Waalen               Attila       .  .  .  3  .  .  .  .  . 
   Floor Spijkers            Attila       .  .  .  .  .  .  .  .  5 
   Mina Kombo                Scorpio      .  .  6  .  .  .  .  .  . 
   Evi Kops                  Scorpio      .  .  .  .  .  .  .  .  6 
   Feline Muskens            DAK          .  7  .  .  .  .  .  .  . 
   Zoë Kappelhoff            Sprint       .  .  8  .  .  .  .  .  . 
   Daantje Stevenaar         Attila       .  9  .  .  .  .  .  .  . 
   Mira Brok                 De Langstr   . 10  .  .  .  .  .  .  . 
   Shanti Jansen             Scorpio      .  . 10  .  .  .  .  .  . 
   Fem Buning                Scorpio      .  .  .  .  .  .  .  . 12 
   Bobbi Gilbers             Scorpio      .  .  .  .  .  .  .  . 13 
   Sascha van Emmerik        Sprint       .  .  .  .  .  .  .  . 14 

Jongens pupillen B                        1  2  3  4  5  6  7  8  9  Pnt
 1 Jim Akkerman              ACW '66      .  1  3  5  5  .  .  .  2   11
 2 Niek van Beurden          TRR          .  6  .  6  1  .  .  .  1   14
 3 Stan van Berlo            Sprint       .  .  5  8  6  .  .  . 10   29
 4 Sven Doomen               Scorpio      . 11 11 12  8  .  .  .  .   42
   Jules van Lieshout        Atledo       .  2  1  .  .  .  .  .  4 
   Jelmer Verduin            TRR          .  5  .  3  .  .  .  .  5 
   Pim Wernsen               Spiridon     .  4  4  .  .  .  .  .  6 
   Ates Coban                Attila       .  8  .  7  2  .  .  .  . 
   Noah Farla                Atledo       .  .  9  .  4  .  .  .  8 
   Bas Verschure             Atledo       .  . 10  .  7  .  .  . 13 
   Luke van Fessem           Scorpio      . 12 13 13  .  .  .  .  . 
   Stijn de Koning           Sprint       .  .  2  1  .  .  .  .  . 
   Boris van Drunen          Attila       .  .  .  4  .  .  .  .  3 
   Wang Mark Dave Apalla     TRR          .  7  .  2  .  .  .  .  . 
   Ole van Nispen            Sprint       .  .  7  .  .  .  .  .  7 
   Levi Verduin              TRR          .  .  .  9  .  .  .  . 11 
   Teun Piesens              Sprint       .  9 12  .  .  .  .  .  . 
   Milano van Berkel         TRR          . 13  . 11  .  .  .  .  . 
   Xavi Meeuwissen           Atledo       .  .  .  .  9  .  .  . 16 
   Bram Olislaegers          Gloria       .  .  .  .  3  .  .  .  . 
   Tijs Berkers              De Langstr   .  3  .  .  .  .  .  .  . 
   Ruben van der Voort       Scorpio      .  .  6  .  .  .  .  .  . 
   Florian Slootjes          Scorpio      .  .  8  .  .  .  .  .  . 
   Noah van der Schoof       Atledo       .  .  .  .  .  .  .  .  9 
   Thijs de Boer             Sprint       . 10  .  .  .  .  .  .  . 
   Woody Waalen              Attila       .  .  . 10  .  .  .  .  . 
   Tijl Werkman              Atledo       .  .  .  .  .  .  .  . 12 
   Rotz De Wijs              Sprint       .  .  . 14  .  .  .  .  . 
   Daan Kanters              Atledo       .  .  .  .  .  .  .  . 14 
   Jurre Blankestijn         Scorpio      .  .  .  .  .  .  .  . 15 
   Tijn van Duppen           Attila       .  .  . 15  .  .  .  .  . 
   Sieb Robertz              TRR          .  .  .  .  .  .  .  . 17 

Meisjes pupillen B                        1  2  3  4  5  6  7  8  9  Pnt
 1 Esmee Domenie             Sprint       .  1  1  2  .  .  .  .  2    6
 2 Fabiënne Vrijmoed         Scorpio      .  2  .  1  1  .  .  .  4    8
 3 Zara Verhoeff             TRR          .  .  6  5  2  .  .  .  3   16
 4 Iris Claessen             ACW '66      .  4  2  6  .  .  .  .  6   18
   Hannah van den Elshout    Scorpio      .  6  7  .  .  .  .  .  5 
   Milou van der Does        Sprint       .  .  3  .  .  .  .  .  7 
   Donna Pollemans           Sprint       .  .  .  .  .  .  .  .  1 
   Evi Vergouwen             Sprint       .  .  .  3  .  .  .  .  . 
   Jasmijn Laurijsen         Atledo       .  3  .  .  .  .  .  .  . 
   Isabelle Kerkhof          Scorpio      .  .  4  .  .  .  .  .  . 
   Pleun Jongmans            Sprint       .  .  .  4  .  .  .  .  . 
   Myrthe Keetels            Scorpio      .  .  5  .  .  .  .  .  . 
   Eline Schalken            ACW '66      .  5  .  .  .  .  .  .  . 
   Lise Wouters              Atledo       .  7  .  .  .  .  .  .  . 
   Vita van Buitenen         Scorpio      .  .  8  .  .  .  .  .  . 
   Marit Brok                De Langstr   .  8  .  .  .  .  .  .  . 
   Haley Warmerdam           Scorpio      .  .  .  .  .  .  .  .  8 
   Lise Bax                  Scorpio      .  .  .  .  .  .  .  .  9 

Jongens pupillen A                        1  2  3  4  5  6  7  8  9  Pnt
 1 Ilian Strooper            Attila       .  1  2  1  1  .  .  .  1    4
 2 Lander Jansens            Gloria       .  4  5 10  2  .  .  .  2   13
 3 Teun Schoenmakers         Taxandria    . 18  4  2  4  .  .  .  5   15
   Duuk Metsaars             Attila       .  3  6  5  3  .  .  .  4   15
 5 Jelle Jansen              Atledo       .  5 11  9  7  .  .  .  7   28
 6 Timor Heurter             Scorpio      . 20 15  7  .  .  .  .  8   50
 7 Thijs Rijnen              Scorpio      . 14 18 20  .  .  .  . 21   73
 8 Teun van der Kaaij        Atledo       . 35  8 18  .  .  .  . 24   85
 9 Christian Eelkema         Scorpio      . 46 44 24 15  .  .  . 25  108
   Lucas Ernst               Scorpio      .  .  3  .  5  .  .  .  3 
   Job Dekkers               Sprint       . 15 10  6  .  .  .  .  . 
   Sem Beerens               Atledo       .  . 13  .  9  .  .  . 11 
   Mats Nijeholt             Sprint       . 16  . 11  6  .  .  .  . 
   Stijn Dielemans           Sprint       .  .  9 14  .  .  .  . 15 
   Bram van Aert             Sprint       . 12 12  .  .  .  .  . 17 
   Raf de Vreeze             ACW '66      . 23 22 12  .  .  .  .  . 
   Sven Pals                 Sprint       . 21 20  .  .  .  .  . 19 
   Thije Adams               Sprint       . 30 35  .  .  .  .  . 16 
   Loek van Gils             Sprint       . 41 34 16  .  .  .  .  . 
   Siem Bolenius             ACW '66      .  6  .  .  8  .  .  .  . 
   Siebe Kamerling           Sprint       .  .  .  8  .  .  .  .  6 
   Siem van Tetering         Scorpio      .  .  7  . 10  .  .  .  . 
   Raf Jörissen              Gloria       .  9  .  . 12  .  .  .  . 
   Jesper Agatz              Sprint       .  . 23  .  .  .  .  . 10 
   Mats Oomen                Sprint       .  .  . 21  .  .  .  . 13 
   Boet Vromans              TRR          .  .  . 23  .  .  .  . 14 
   Jonas Jespers             Gloria       . 19 19  .  .  .  .  .  . 
   Tim de Vos                Sprint       .  .  . 17  .  .  .  . 22 
   Steijn Bulik              Gloria       . 27  .  . 13  .  .  .  . 
   Brim Devue                Gloria       .  . 32  . 11  .  .  .  . 
   Freek Bernard             TRR          . 28  .  .  .  .  .  . 20 
   Pepijn Baars              Sprint       . 24 25  .  .  .  .  .  . 
   Siem van Hest             TRR          . 31  . 19  .  .  .  .  . 
   Harm van de Brake         TRR          .  .  . 25  .  .  .  . 26 
   Dylan Keizer              Scorpio      .  . 41  . 14  .  .  .  . 
   Marcus Jonkman            Attila       . 37  . 22  .  .  .  .  . 
   Jules Buijs               ACW '66      . 39  .  .  .  .  .  . 23 
   Thomas Niessen            Scorpio      . 34 37  .  .  .  .  .  . 
   Merijn Smeets             Scorpio      . 43 31  .  .  .  .  .  . 
   Rijk den Boef             Sprint       . 38 38  .  .  .  .  .  . 
   Noah Kam                  Atledo       . 47 42  .  .  .  .  .  . 
   Lars Crutzen              Sprint       .  .  1  .  .  .  .  .  . 
   Hugo de Jong              Attila       .  2  .  .  .  .  .  .  . 
   Mathis Tang               Attila       .  .  .  3  .  .  .  .  . 
   Indy Cuyckens             Sprint       .  .  .  4  .  .  .  .  . 
   Tijn van der Krabben      De Langstr   .  7  .  .  .  .  .  .  . 
   Xavie Pot                 De Langstr   .  8  .  .  .  .  .  .  . 
   Finn Gaemers              Spiridon     .  .  .  .  .  .  .  .  9 
   Jelmer Blonk              DAK          . 10  .  .  .  .  .  .  . 
   Tieme van Houten          DAK          . 11  .  .  .  .  .  .  . 
   Xavi van der Velden       Scorpio      .  .  .  .  .  .  .  . 12 
   Mark Brok                 De Langstr   . 13  .  .  .  .  .  .  . 
   Fedde Mathon              Attila       .  .  . 13  .  .  .  .  . 
   Thijs Keetels             Scorpio      .  . 14  .  .  .  .  .  . 
   Mathijs Van Dun           Attila       .  .  . 15  .  .  .  .  . 
   Xander Slootjes           Scorpio      .  . 16  .  .  .  .  .  . 
   Milo Dürr                 Scorpio      .  . 17  .  .  .  .  .  . 
   Jip Meijers               ACW '66      . 17  .  .  .  .  .  .  . 
   Merijn Kappert            Sprint       .  .  .  .  .  .  .  . 18 
   Floris Horn               Scorpio      .  . 21  .  .  .  .  .  . 
   Vidan Thijssen            Atledo       . 22  .  .  .  .  .  .  . 
   Jop Spijkers              Attila       .  . 24  .  .  .  .  .  . 
   Lars de Boer              Sprint       . 25  .  .  .  .  .  .  . 
   Floris van Gastel         Scorpio      .  . 26  .  .  .  .  .  . 
   Sjoerd Jansen             TRR          . 26  .  .  .  .  .  .  . 
   Floris van Voorst         Sprint       .  . 27  .  .  .  .  .  . 
   Daan Rutte                Scorpio      .  . 28  .  .  .  .  .  . 
   Fedde Simons              Sprint       .  . 29  .  .  .  .  .  . 
   Sam Cherbi                Attila       . 29  .  .  .  .  .  .  . 
   Sam van Bruchem           Sprint       .  . 30  .  .  .  .  .  . 
   Tim Wouters               Atledo       . 32  .  .  .  .  .  .  . 
   Roar Jansen               De Langstr   . 33  .  .  .  .  .  .  . 
   Ruben de Wildt            Scorpio      .  . 33  .  .  .  .  .  . 
   Jestin Mosterd            ACW '66      . 36  .  .  .  .  .  .  . 
   Rowan Verkroost           Sprint       .  . 36  .  .  .  .  .  . 
   Teun Haverkort            Sprint       .  . 39  .  .  .  .  .  . 
   Sam Keller                Attila       . 40  .  .  .  .  .  .  . 
   Martijn van de Velde      Sprint       .  . 40  .  .  .  .  .  . 
   Bruce Rombouts            De Langstr   . 42  .  .  .  .  .  .  . 
   Jeremy van Keulen         Scorpio      .  . 43  .  .  .  .  .  . 
   Bink Braam                ACW '66      . 44  .  .  .  .  .  .  . 
   Siebe van Dijk            ACW '66      . 45  .  .  .  .  .  .  . 

Meisjes pupillen A                        1  2  3  4  5  6  7  8  9  Pnt
 1 Eline Pelkmans            Sprint       .  7  1  3  1  .  .  .  1    6
   Linde Heeren              Sprint       .  1  2  1  2  .  .  .  3    6
 3 Tess Rennen               Sprint       .  .  4  2  3  .  .  .  5   14
 4 Marta Leussink            Sprint       .  5  3  5  5  .  .  .  4   17
   Evi Heeren                Sprint       .  4  5  4  4  .  .  .  6   17
 6 Evy van den Beemt         Sprint       .  9  6  6  6  .  .  .  2   20
 7 Aurélie Grimmelikhuizen   Scorpio      .  6  7  .  8  .  .  .  7   28
 8 Suncke de Rijcke          Scorpio      . 20 10 11 10  .  .  .  .   51
 9 Carlijn IJpelaar          ACW '66      . 16 16 14  .  .  .  .  9   55
10 Isabelle Vrijmoed         Scorpio      . 22  . 19 14  .  .  . 14   69
11 Noor van der Kaaij        Atledo       . 26 17 16  .  .  .  . 12   71
12 Olivia Jacobs             Scorpio      . 27 23  . 16  .  .  . 16   82
13 Fleur Claessen            ACW '66      . 24 19 20  .  .  .  . 20   83
   Roos Spoor                DAK          . 11  8  .  7  .  .  .  . 
   Annika Jespers            Gloria       . 15  . 12 11  .  .  .  . 
   Jasmijn van den Oetelaar  Taxandria    .  .  9  8  .  .  .  .  . 
   Myrthe van Emmerik        Sprint       . 10  .  9  .  .  .  .  . 
   Linde van den Bos         TRR          . 13  .  7  .  .  .  .  . 
   Mirthe Pijnenburg         Scorpio      .  . 13  .  .  .  .  . 13 
   Belle Coolen              Attila       . 17 11  .  .  .  .  .  . 
   Flore Rijk                Scorpio      .  . 18  .  .  .  .  . 11 
   Leena Debjani             Sprint       . 14  . 15  .  .  .  .  . 
   Fleur van Stokkum         TRR          . 21  . 12  .  .  .  .  . 
   Anne van Dinten           TRR          .  .  .  . 15  .  .  . 19 
   Sammie Bouwmeester        Scorpio      .  . 24  . 17  .  .  .  . 
   Elin Knegt                Scorpio      . 28 21  .  .  .  .  .  . 
   Lieze Span                DAK          .  2  .  .  .  .  .  .  . 
   Saar Berkers              De Langstr   .  3  .  .  .  .  .  .  . 
   Fleur van der Maas        DAK          .  8  .  .  .  .  .  .  . 
   Silke van Hees            Sprint       .  .  .  .  .  .  .  .  8 
   Jolie Voermans            Gloria       .  .  .  .  9  .  .  .  . 
   Benthe Hoogendoorn        TRR          .  .  .  .  .  .  .  . 10 
   Femke van Griensven       Attila       .  .  . 10  .  .  .  .  . 
   Milou Stabel              Gloria       .  .  .  . 12  .  .  .  . 
   Linne Kivits              ACW '66      . 12  .  .  .  .  .  .  . 
   Isabel van Alphen         Gloria       .  .  .  . 13  .  .  .  . 
   Laurien Koch              Sprint       .  .  . 13  .  .  .  .  . 
   Myla Nutma                Sprint       .  . 14  .  .  .  .  .  . 
   Eryn Ardon                Attila       .  .  .  .  .  .  .  . 15 
   Janne Reijnders           Scorpio      .  . 15  .  .  .  .  .  . 
   Esmée van den Broek       TRR          .  .  . 17  .  .  .  .  . 
   Mila Schuurbiers          Scorpio      .  .  .  .  .  .  .  . 17 
   Rosa Beerens              Attila       .  .  . 18  .  .  .  .  . 
   Bente Blankestijn         Scorpio      .  .  .  .  .  .  .  . 18 
   Sofia Roitero             ACW '66      . 18  .  .  .  .  .  .  . 
   Lara van Beers            Sprint       . 19  .  .  .  .  .  .  . 
   Sofie Ursem               Scorpio      .  . 20  .  .  .  .  .  . 
   Fleur van der Slikke      Scorpio      .  . 22  .  .  .  .  .  . 
   Evie van Houten           DAK          . 23  .  .  .  .  .  .  . 
   Bridget de Vries          Scorpio      .  . 25  .  .  .  .  .  . 
   Lotte Ecker               ACW '66      . 25  .  .  .  .  .  .  . 

Jongens junioren D                        1  2  3  4  5  6  7  8  9  Pnt
 1 Thom Pelkmans             Sprint       .  1  1  1  1  .  .  .  2    4
 2 Rogier Gitz               Attila       .  3  2  2  2  .  .  .  1    7
 3 Iker Kuijs                DAK          .  2  .  3  3  .  .  .  4   12
 4 Max Crutzen               Sprint       .  4  6  4  5  .  .  .  3   16
 5 Riemer van Son            Scorpio      .  9  7  .  7  .  .  .  6   29
 6 Paul van Gorp             Attila       . 12 17  8 10  .  .  .  9   39
 7 Jort Griep                Scorpio      . 11 13  . 12  .  .  .  8   44
 8 Lukas Kegler              Sprint       . 29 28 20 22  .  .  . 21   91
 9 Goof Schoormans           Atledo       . 28  . 21 21  .  .  . 22   92
   Ludovic Grimmelikhuizen   Scorpio      .  5  3  .  4  .  .  .  . 
   Stan Struijfs             Gloria       .  6  4  .  .  .  .  .  5 
   Tijn de Blaeij            Attila       .  7  5  .  6  .  .  .  . 
   Mink Bolenius             ACW '66      .  8  8  . 11  .  .  .  . 
   Jan Michielsen            Gloria       .  . 11  . 13  .  .  .  7 
   Tim Pelka                 Atledo       .  . 12  5 17  .  .  .  . 
   Milan den Dopper          Sprint       . 18  .  7 14  .  .  .  . 
   Jasper Heijblom           Sprint       . 20 10  .  .  .  .  . 10 
   Jens van Tetering         Scorpio      .  . 20  . 15  .  .  . 13 
   Ramon Derks               Atledo       .  . 18  . 16  .  .  . 16 
   Jop Nijeholt              Sprint       . 19  . 13 18  .  .  .  . 
   Radek Ozga                Atledo       . 15 19  .  .  .  .  . 19 
   Tygo van der Schoof       Scorpio      . 17 23  .  .  .  .  . 14 
   Ties Versluis             Atledo       . 22  .  . 20  .  .  . 15 
   Tristan Maartens          ACW '66      . 30 29  . 23  .  .  .  . 
   Luuk van Gisbergen        Attila       .  .  9  .  8  .  .  .  . 
   Daan Jochems              Gloria       .  .  .  .  9  .  .  . 12 
   Siem Fugers               Sprint       . 16  .  .  .  .  .  . 11 
   Thijs van Aert            Sprint       . 13 14  .  .  .  .  .  . 
   Timme Weterings           Attila       .  .  . 11  .  .  .  . 20 
   Rens Gulickx              Gloria       .  .  . 14  .  .  .  . 18 
   Joost Wijnen              Attila       .  .  . 18  .  .  .  . 17 
   Pieter Kuijsters          Attila       . 24  . 15  .  .  .  .  . 
   Long Mark Anthony Balboa  TRR          . 26  . 16  .  .  .  .  . 
   Simon Coomans             Attila       .  .  . 23 24  .  .  .  . 
   Siebe van der Lee         Atledo       . 27  . 21  .  .  .  .  . 
   Lucas Kam                 Atledo       .  . 27  .  .  .  .  . 23 
   Teun Jansen               Sprint       . 31  . 24  .  .  .  .  . 
   Lukas van der Vleuten     ACW '66      . 32 30  .  .  .  .  .  . 
   Gijs Van den Hurk         Sprint       .  .  .  6  .  .  .  .  . 
   Vince Van Esch            Taxandria    .  .  .  9  .  .  .  .  . 
   Thijs Boerdijk            Attila       .  .  . 10  .  .  .  .  . 
   Gijs Hurk                 Sprint       . 10  .  .  .  .  .  .  . 
   Tom Verhoeven             Sprint       .  .  . 12  .  .  .  .  . 
   Jayson Pot                De Langstr   . 14  .  .  .  .  .  .  . 
   Chun Dreher               Sprint       .  . 15  .  .  .  .  .  . 
   Lars Buijsse              Sprint       .  . 16  .  .  .  .  .  . 
   Teun Franke               TRR          .  .  . 17  .  .  .  .  . 
   Colien Portier            Gloria       .  .  .  . 19  .  .  .  . 
   Kasper Steenbergen        Attila       .  .  . 19  .  .  .  .  . 
   Ties van Arendonk         DAK          . 21  .  .  .  .  .  .  . 
   Julian Smulders           Attila       .  .  . 22  .  .  .  .  . 
   Daan Donker               Scorpio      .  . 22  .  .  .  .  .  . 
   Mick van Tetering         De Langstr   . 23  .  .  .  .  .  .  . 
   Merijn van Dongen         Scorpio      .  . 24  .  .  .  .  .  . 
   Niels Thielemans          Gloria       .  .  .  .  .  .  .  . 24 
   Tyn van Beers             Sprint       . 25  .  .  .  .  .  .  . 
   Hugo van Duppen           Attila       .  .  . 25  .  .  .  .  . 
   Justin Jansen             Scorpio      .  . 25  .  .  .  .  .  . 
   Frederik Terpstra         Scorpio      .  . 26  .  .  .  .  .  . 
   Marcel Rynkun             Scorpio      .  . 31  .  .  .  .  .  . 
   Siem van de Westelaken    De Langstr   . 33  .  .  .  .  .  .  . 

Meisjes junioren D                        1  2  3  4  5  6  7  8  9  Pnt
 1 Mila Weerstra             Attila       .  1  1  1  1  .  .  .  1    4
 2 Amy van Gestel            Attila       .  2  3  2  2  .  .  .  3    9
 3 Elin de Koeijer           Attila       .  3  2  3  3  .  .  .  2   10
 4 Tess Metsaars             Attila       .  .  9  7  4  .  .  .  4   24
 5 Tessa van Drunen          Attila       .  9  8  8  7  .  .  .  5   28
 6 Daniëlle Vrijmoed         Scorpio      .  5  . 11  8  .  .  .  6   30
 7 Floor Eelkema             Scorpio      .  7 12  6  9  .  .  .  9   31
 8 Amber Jansens             Gloria       .  . 11 12  5  .  .  .  7   35
 9 Anne van Berkel           Attila       . 10 15 19 15  .  .  . 11   51
10 Milou van Nigtevegt       Attila       . 12 13 17  .  .  .  . 10   52
11 Mirthe van den Broek      Gloria       .  . 23 15 11  .  .  .  8   57
12 Anouk Rutjes              Attila       . 11 22 14 12  .  .  .  .   59
   Femke de Weerdt           Sprint       .  4  4  4  .  .  .  .  . 
   Saar de Nijs              Attila       .  . 18 13 10  .  .  .  . 
   Anne Bos                  Scorpio      .  .  6  5  .  .  .  .  . 
   Lotte de Bruijne          Sprint       .  6  5  .  .  .  .  .  . 
   Tessa van Tilburg         Sprint       .  .  .  .  6  .  .  .  . 
   Kaylin Dui                Sprint       .  .  7  .  .  .  .  .  . 
   Sanna Becx                TRR          .  8  .  .  .  .  .  .  . 
   Amy van Beek              Attila       .  .  .  9  .  .  .  .  . 
   Irene Koch                Sprint       .  .  . 10  .  .  .  .  . 
   Nienke Alkemade           Sprint       .  . 10  .  .  .  .  .  . 
   Evi Stabel                Gloria       .  .  .  . 13  .  .  .  . 
   Ize Keller                Attila       . 13  .  .  .  .  .  .  . 
   Lenthe Oomen              Gloria       .  .  .  . 14  .  .  .  . 
   Aaliyah Yap               ACW '66      . 14  .  .  .  .  .  .  . 
   Norah Well                Scorpio      .  . 14  .  .  .  .  .  . 
   Lizzy Meijer              ACW '66      . 15  .  .  .  .  .  .  . 
   Jip De Wijs               Sprint       .  .  . 16  .  .  .  .  . 
   Lisa Gielen               Scorpio      .  . 16  .  .  .  .  .  . 
   Esmee de Jong             Atledo       .  . 17  .  .  .  .  .  . 
   Sil Van Opstal            Sprint       .  .  . 18  .  .  .  .  . 
   Julia de Vink             Scorpio      .  . 19  .  .  .  .  .  . 
   Jet Rodenburg             Attila       .  .  . 20  .  .  .  .  . 
   Saar van Holland          Attila       .  . 20  .  .  .  .  .  . 
   Keisha Jansen             Scorpio      .  . 21  .  .  .  .  .  . 
   Anna Broers               Scorpio      .  . 24  .  .  .  .  .  . 

Jongens junioren C                        1  2  3  4  5  6  7  8  9  Pnt
 1 Boris Griep               Scorpio      .  1  1  2  2  .  .  .  1    5
 2 Jasper van Tilborg        TRR          .  2  2  1  1  .  .  .  2    6
 3 Jesse van Gestel          Attila       .  5  4  3  3  .  .  .  3   13
 4 Pelle Verschure           ACW '66      .  3  3  .  4  .  .  .  4   14
 5 Thijmen Kegler            Sprint       .  4  9  4  5  .  .  .  7   20
 6 Rik Tuijtelaars           Gloria       .  .  6  5  7  .  .  .  5   23
 7 Eppo Horvers              TRR          . 10  .  6  8  .  .  .  8   32
 8 Lars vd Bovenkamp         Sprint       .  9 10  7  .  .  .  . 10   36
   Lucas Rutjes              Attila       .  6  7  .  6  .  .  .  . 
   Jelle Kreeft              Spiridon     .  7 11  .  9  .  .  .  . 
   Juul van Eijl             Gloria       .  .  8  . 11  .  .  .  9 
   Ewart van Son             Scorpio      . 12 13  . 12  .  .  .  . 
   Mark Franken              Sprint       . 14 16  . 13  .  .  .  . 
   Finn Ardon                Attila       .  .  .  . 10  .  .  . 11 
   Max Verschoor             DAK          . 11 12  .  .  .  .  .  . 
   Niels Kunnen              Attila       .  . 15  .  .  .  .  . 13 
   Dario Ehrismann           Spiridon     . 13 17  .  .  .  .  .  . 
   Nawfal Farhouni           Sprint       .  .  5  .  .  .  .  .  . 
   Ties Mutsaers             Atledo       .  .  .  .  .  .  .  .  6 
   Pelle Slobbe              Attila       .  .  .  8  .  .  .  .  . 
   Jari Oomen                Attila       .  8  .  .  .  .  .  .  . 
   Merijn van der Veek       ACW '66      .  .  .  .  .  .  .  . 12 
   Finn Mertens              Scorpio      .  . 14  .  .  .  .  .  . 
   Janko Soer                De Langstr   . 15  .  .  .  .  .  .  . 
   Noa Kemmeren              ACW '66      . 16  .  .  .  .  .  .  . 
   Stijn van Vleuten         De Langstr   . 17  .  .  .  .  .  .  . 

Meisjes junioren C                        1  2  3  4  5  6  7  8  9  Pnt
 1 Elien Smits               DAK          .  1  1  1  1  .  .  .  1    4
 2 Nieke Westerveen          Attila       .  2  2  .  4  .  .  .  2   10
 3 Puck van Gils             Sprint       .  5  3  .  3  .  .  .  3   14
 4 Emma Gitz                 Attila       .  6  4  3  6  .  .  .  .   19
 5 Renée Kramer              Atledo       .  9  7  . 13  .  .  .  5   34
   Meike van den Broek       Gloria       .  .  5  2  5  .  .  .  . 
   Meike Koeman              Scorpio      .  7  6  . 11  .  .  .  . 
   Eva den Boer              Atledo       .  3  .  .  7  .  .  .  . 
   Esther van Os             Attila       .  .  .  4 10  .  .  .  . 
   Mirthe van der Fluit      Atledo       .  .  .  . 12  .  .  .  4 
   Jill Paulus               Scorpio      .  .  .  .  2  .  .  .  . 
   Nynke Lankhaar            DAK          .  4  .  .  .  .  .  .  . 
   Yara Buijckx              Gloria       .  .  .  .  8  .  .  .  . 
   Lotte Damen               Sprint       .  8  .  .  .  .  .  .  . 
   Teuntje Smulders          Attila       .  .  .  .  9  .  .  .  . 

Jongens junioren B (U18)                  1  2  3  4  5  6  7  8  9  Pnt
 1 Rick Smits                DAK          .  3  2  3  1  .  .  .  1    7
 2 Kwinten Rotte             Sprint       2  6  4  .  3  .  .  .  2   11
   Juan Zijderlaan           Scorpio      .  1  .  2  .  .  .  .  . 
   Jelle van Geel            Scorpio      .  2  1  .  .  .  .  .  . 
   Kamiel Watzeels           Attila       1  4  .  .  .  .  .  .  . 
   Michiel Gulickx           Gloria       .  .  3  4  .  .  .  .  . 
   Niels Laros               Scorpio      .  .  .  1  .  .  .  .  . 
   Thomas van Alphen         Gloria       .  .  .  .  2  .  .  .  . 
   Gijs Schoenmakers         Taxandria    .  5  .  .  .  .  .  .  . 

Meisjes junioren B (U18)                  1  2  3  4  5  6  7  8  9  Pnt
 1 Lotte Griep               Scorpio      .  1  .  1  1  .  .  .  1    4
 2 Anouk Andeweg             Spiridon     .  6  3  3  2  .  .  .  2   10
 3 Bente Maartens            ACW '66      1  7  4  4  3  .  .  .  3   11
 4 Anne Smits                DAK          .  4  5  .  4  .  .  .  5   18
   Jade Pullens              ACW '66      2  8  6  5  5  .  .  .  6   18
   Gwen van Hest             Scorpio      .  2  2  .  .  .  .  .  . 
   Ancia van den Bos         Scorpio      .  3  1  .  .  .  .  .  . 
   Nynke Verweij             DAK          .  5  .  2  .  .  .  .  . 
   Daantje Kemmeren          Atledo       .  .  .  .  .  .  .  .  4 
   Manon van Wezel           DAK          .  .  .  .  6  .  .  .  . 

Jongens junioren A (U20)                  1  2  3  4  5  6  7  8  9  Pnt
 1 Steyn Potuit              Scorpio      .  1  1  .  1  .  .  .  1    4
 2 Thijs De Lange            Sprint       .  6  2  .  3  .  .  .  2   13
 3 Maurits Kuipers           Sprint       2  7  5  .  5  .  .  .  5   17
 4 Joost Winkel              Sprint       1  9  6  .  2  .  .  .  .   18
   Colin Bressers            Atledo       .  5  3  .  4  .  .  .  6   18
   Matthijs Slangen          Attila       .  3  .  3  6  .  .  .  . 
   Guus Guikink              Sprint       .  8  4  .  .  .  .  .  4 
   Ernson Van den Bos        Scorpio      .  .  .  1  .  .  .  .  . 
   Sem Lazaroms              De Langstr   .  2  .  .  .  .  .  .  . 
   Thijs Roelen              Attila       .  .  .  2  .  .  .  .  . 
   Bengt Kramer              Atledo       .  .  .  .  .  .  .  .  3 
   Tristan Jay van der Loop  ACW '66      3  .  .  .  .  .  .  .  . 
   Milan Watzeels            Attila       .  4  .  .  .  .  .  .  . 
   Michon Goddijn            Sprint       . 10  .  .  .  .  .  .  . 

Meisjes junioren A (U20)                  1  2  3  4  5  6  7  8  9  Pnt
 1 Ine Smits                 DAK          .  3  2  .  2  .  .  .  3   10
   Judith Smalbraak          Sprint       .  .  1  .  1  .  .  .  2 
   Marit Griep               Scorpio      .  .  .  1  .  .  .  .  1 
   Anne de Jong              Atledo       .  1  .  .  .  .  .  .  . 
   Soo Yin van Noorloos      De Langstr   .  2  .  .  .  .  .  .  . 

Mannen senioren                           1  2  3  4  5  6  7  8  9  Pnt
 1 Jeroen Verhees            Spiridon     2  3  .  2  6  .  .  .  5   12
 2 Lars Schellekens          Attila       3  4  6  1  7  .  .  .  7   14
 3 Tim Burger                TRR          .  2  4  .  4  .  .  .  6   16
 4 Sander Verweij            Attila       5  . 12  3 11  .  .  .  9   28
   Ian de Juncker            Attila       6  6  8  . 10  .  .  .  8   28
 6 Benno Snepvangers         Atledo       . 13  .  5 14  .  .  . 12   44
   Dennis de Freytas         Attila       .  .  3  .  1  .  .  .  3 
   Koen Renders              TRR          .  .  5  .  5  .  .  .  4 
   Sander Demmers            ACW '66      4  5  .  .  9  .  .  .  . 
   Dylan Rombouts            TRR          7 10 10  .  .  .  .  .  . 
   Mike Rasenberg            Attila       9  9 11  .  .  .  .  .  . 
   Casper Slangen            Attila       . 12 18  . 12  .  .  .  . 
   Lars van Aalst            Attila       .  .  7  .  8  .  .  .  . 
   Antoine van der Sanden    DAK          .  8 14  .  .  .  .  .  . 
   Gijs van Rooij            DAK          . 11 17  .  .  .  .  .  . 
   Lauran Beijens            Attila       .  .  .  .  .  .  .  .  1 
   Stan Schipperen           Scorpio      .  .  1  .  .  .  .  .  . 
   Lars Laros                Scorpio      .  1  .  .  .  .  .  .  . 
   Nemi Roozemond            DAK          1  .  .  .  .  .  .  .  . 
   Freek van de Weerd        Sprint       .  .  .  .  .  .  .  .  2 
   Peer Voesenek             Scorpio      .  .  .  .  2  .  .  .  . 
   Jort Benz                 Scorpio      .  .  2  .  .  .  .  .  . 
   Lucas van der Linden      Spiridon     .  .  .  .  3  .  .  .  . 
   Edwin van Gurp            Sprint       .  .  .  4  .  .  .  .  . 
   Tom Peters                Attila       .  .  .  6  .  .  .  .  . 
   Joris Sauvé               TRR          .  .  .  7  .  .  .  .  . 
   Reinier Vos               De Langstr   .  7  .  .  .  .  .  .  . 
   Tijke Wentink             Attila       8  .  .  .  .  .  .  .  . 
   Puk van Gool              Attila       .  .  9  .  .  .  .  .  . 
   Remco Bonten              Atledo       .  .  .  .  .  .  .  . 10 
   Rik Leemans               Attila       .  .  .  .  .  .  .  . 11 
   Tom Michielsen            Gloria       .  .  .  . 13  .  .  .  . 
   Sven van der Pas          Scorpio      .  . 13  .  .  .  .  .  . 
   Wouter Loomans            De Langstr   . 14  .  .  .  .  .  .  . 
   Wouter Stokkermans        Atledo       .  .  .  . 15  .  .  .  . 
   Anthony Fortin            Sprint       .  . 15  .  .  .  .  .  . 
   Kevin Schelvis            Sprint       .  . 16  .  .  .  .  .  . 
   Nick Renne                Sprint       .  . 19  .  .  .  .  .  . 

Vrouwen senioren                          1  2  3  4  5  6  7  8  9  Pnt
 1 Nikki van Gool            Gloria       3  2  3  .  3  .  .  .  1    9
 2 Shinouk Wientjens         Spiridon     2  .  2  2  4  .  .  .  .   10
 3 Susan Meeuwis             TRR          5  3  5  5  6  .  .  .  3   16
 4 Esmay van de Laar         Attila       6  4  7  6  8  .  .  .  4   20
   Nikki Bagchus             DAK          4  .  4  4  .  .  .  .  . 
   Sara van Grunsven         Attila       1  .  .  .  2  .  .  .  . 
   Sanne Louer               Attila       .  .  6  3  .  .  .  .  . 
   Larissa op 't Hoog        TRR          .  5  .  9  .  .  .  .  . 
   Willemijn Fuite           Attila       .  .  .  1  .  .  .  .  . 
   Bieke Schipperen          Scorpio      .  .  .  .  1  .  .  .  . 
   Esra Zijderlaan           Scorpio      .  .  1  .  .  .  .  .  . 
   Marit Griep               Scorpio      .  1  .  .  .  .  .  .  . 
   Evi van Bladel            ACW '66      .  .  .  .  .  .  .  .  2 
   Noël Van Selow            Attila       .  .  .  .  5  .  .  .  . 
   Annemarie van Leeuwen     TRR          .  .  .  7  .  .  .  .  . 
   Indy Nebbeling            Spiridon     .  .  .  .  7  .  .  .  . 
   Jeske van de Laar         TRR          .  .  .  8  .  .  .  .  . 
   Sam Voogt                 TRR          .  .  .  .  9  .  .  .  . 
   Samantha Eldred           ACW '66      .  .  .  . 10  .  .  .  . 
   Vera Olieslagers          Gloria       .  .  .  . 11  .  .  .  . 
   Nikki Wolff               Gloria       .  .  .  . 12  .  .  .  . 

Mannen 35                                 1  2  3  4  5  6  7  8  9  Pnt
 1 Patriek Bruurs            Spiridon     4  8  4  .  2  .  .  .  6   16
 2 Matthijs van der Vleuten  Attila       6 11  5  .  4  .  .  .  5   20
   Martijn Vos               TRR          1  1  .  .  .  .  .  .  1 
   Ruerd Nauta               Sprint       .  4  2  .  1  .  .  .  . 
   Mark van Aert             Sprint       .  7  3  .  .  .  .  .  4 
   Marco Keijsers            Scorpio      2  .  1  .  .  .  .  .  . 
   Stephan Admiraal          Atledo       .  2  .  1  .  .  .  .  . 
   Michel Broeders           Spiridon     3  .  .  .  .  .  .  .  3 
   Tom Michielsen            Gloria       .  .  .  .  .  .  .  .  2 
   Marcel Scherrenburg       Attila       .  3  .  .  .  .  .  .  . 
   Oskar Baijens             Gloria       .  .  .  .  3  .  .  .  . 
   Evert van Nigtevecht      Sprint       .  5  .  .  .  .  .  .  . 
   Niels Buijs               Attila       5  .  .  .  .  .  .  .  . 
   Stefan Smelt              DAK          .  6  .  .  .  .  .  .  . 
   Dirk-Jan Rombouts         Atledo       .  .  .  .  .  .  .  .  7 
   Jeroen Farla              Atledo       .  .  .  .  .  .  .  .  8 
   Maikel Rombouts           De Langstr   .  9  .  .  .  .  .  .  . 
   Thijs van Houten          DAK          . 10  .  .  .  .  .  .  . 

Vrouwen 35                                1  2  3  4  5  6  7  8  9  Pnt
   Hester Lingsma            Taxandria    1  2  .  .  .  .  .  .  1 
   Ingrid Versteegh          Sprint       .  .  .  1  .  .  .  .  . 
   An Pellis                 Gloria       .  .  .  .  1  .  .  .  . 
   Paula Vrijmoed-Jorritsma  Scorpio      .  1  .  .  .  .  .  .  . 
   Lisanne Schot             Gloria       .  .  .  .  2  .  .  .  . 
   Linda Hazenberg-Schoenmak Atledo       .  .  .  .  .  .  .  .  2 
   Eva Bouwman               Gloria       .  .  .  .  3  .  .  .  . 
   Jacqueline Nieuwenhuizen  DAK          .  3  .  .  .  .  .  .  . 

Mannen 45                                 1  2  3  4  5  6  7  8  9  Pnt
 1 Armand van der Smissen    TRR          .  1  3  .  1  .  .  .  1    6
 2 Crist Hendriks            Spiridon     2  2  4  4  2  .  .  .  .   10
 3 Johan Verweij             Achil '87    7  .  7  7  4  .  .  .  2   20
 4 Albert de Rooij           Atledo       8 11  8  .  6  .  .  .  4   26
   Bart van Loon             Attila       4  5  .  5  .  .  .  .  . 
   Mar-Hein van de Wiel      DAK          6  .  6  6  .  .  .  .  . 
   Dennis van Straalen       Attila       .  8  5  .  5  .  .  .  . 
   Gijs Kloek                Sprint       9  .  9  .  7  .  .  .  . 
   Erwin Gulickx             Gloria       . 12 10  .  .  .  .  .  5 
   Marcel Laros              Scorpio      .  .  2  2  .  .  .  .  . 
   Christ Donders            Attila       .  .  1  3  .  .  .  .  . 
   Thijs van Berlo           LG GoRun     5  4  .  .  .  .  .  .  . 
   Sjef Aertse               TRR          .  .  .  8  .  .  .  .  3 
   Erik van Roovert          Attila       . 13  .  9  .  .  .  .  . 
   Koos Verweij              DAK          .  .  .  1  .  .  .  .  . 
   Thomas Nusmeier           TRR          1  .  .  .  .  .  .  .  . 
   Harry Beekmans            DAK          .  3  .  .  .  .  .  .  . 
   Stefan van Marrewijk      Scorpio      .  .  .  .  3  .  .  .  . 
   Ronald Voermans           Spiridon     3  .  .  .  .  .  .  .  . 
   Joël Geurts               Sprint       .  .  .  4  .  .  .  .  . 
   Jurgen Lootens            DAK          .  6  .  .  .  .  .  .  . 
   Elmar van Deijck          De Langstr   .  7  .  .  .  .  .  .  . 
   Ronny Stabel              Gloria       .  .  .  .  8  .  .  .  . 
   Kristian de Lange         Sprint       .  9  .  .  .  .  .  .  . 
   Arno Dingemans            TRR          . 10  .  .  .  .  .  .  . 
   Tonny Baalmans            Atledo       .  . 11  .  .  .  .  .  . 
   Hans van Wijk             De Langstr   . 14  .  .  .  .  .  .  . 
   Hans Lodewijks            Atledo       . 15  .  .  .  .  .  .  . 

Vrouwen 45                                1  2  3  4  5  6  7  8  9  Pnt
 1 Marlien van Beek          De Langstr   1  1  .  1  2  .  .  .  .    5
 2 Chantal van Oudheusden    Sprint       .  2  2  2  1  .  .  .  .    7
 3 Lianne Ivens              DAK          4  6  4  .  3  .  .  .  .   17
 4 Marjolein Rombouts        TRR          7  9  5  .  7  .  .  .  .   28
   Ciska Hensen              DAK          2  .  1  .  .  .  .  .  1 
   Marie-Louise Smagge       Attila       .  7  .  .  4  .  .  .  3 
   Loes Vingerhoets          Achil '87    3  5  .  .  .  .  .  .  . 
   Karen Eldred              ACW '66      6  .  .  .  5  .  .  .  . 
   Marianne van der Velden   Atledo       . 10  6  .  .  .  .  .  . 
   Miriam van Poppel         Taxandria    .  .  .  .  .  .  .  .  2 
   Monique van Vliet-Heijnen Scorpio      .  .  3  .  .  .  .  .  . 
   Marionne Kat              Spiridon     .  3  .  .  .  .  .  .  . 
   Ingrid van Asselt         Achil '87    .  4  .  .  .  .  .  .  . 
   Meriam Janssen            Atledo       .  .  .  .  .  .  .  .  4 
   Miriam Braak              Attila       5  .  .  .  .  .  .  .  . 
   Lidy Swolfs-de Jong       Gloria       .  .  .  .  6  .  .  .  . 
   Fieke Hoppenbrouwers      TRR          .  8  .  .  .  .  .  .  . 
   Paula Oomen               Gloria       .  .  .  .  8  .  .  .  . 
   Jorinda van der Velden    Gloria       .  .  .  .  9  .  .  .  . 
   Marleen van Meer          Gloria       .  .  .  . 10  .  .  .  . 
   Lutgart Fransen           Gloria       .  .  .  . 11  .  .  .  . 

Mannen 55                                 1  2  3  4  5  6  7  8  9  Pnt
 1 Louis van den Dungen      Spiridon     1  1  1  .  1  .  .  .  .    4
 2 John Marijnissen          Sprint       3  2  2  1  2  .  .  .  1    6
 3 Johan Flipsen             Atledo       8  6  6  3  6  .  .  .  .   21
 4 Peter Kramer              Atledo       .  9  8  .  9  .  .  .  4   30
 5 Frits van der Velden      Atledo       . 11 11  . 12  .  .  .  7   41
   Kees van Helmond          Scorpio      2  .  4  .  4  .  .  .  . 
   Joop Mathon               Scorpio      7  4  5  .  .  .  .  .  . 
   Thomas Bernard            Atledo       .  8  9  .  .  .  .  .  6 
   Ron Breij                 Achil '87   12  .  .  . 10  .  .  .  5 
   Kees Pijnenburg           Atledo      13 10 10  .  .  .  .  .  . 
   Johan Roozemond           ARR          4  .  .  1  .  .  .  .  . 
   Eddy van Steenbergen      Gloria       .  3  .  .  3  .  .  .  . 
   Léon Mahieu               Sprint       .  .  .  .  5  .  .  .  2 
   Peter van der Ark         Scorpio      .  .  7  .  8  .  .  .  . 
   David Eldred              ACW '66     11  .  .  . 11  .  .  .  . 
   Ton van Beek              TRR          .  .  .  2  .  .  .  .  . 
   Arno Hulshof              Sprint       .  .  3  .  .  .  .  .  . 
   Marcel Cools              Sprint       .  .  .  .  .  .  .  .  3 
   Anton Watzeels            Attila       .  5  .  .  .  .  .  .  . 
   Theo van Hofslot          Sprint       5  .  .  .  .  .  .  .  . 
   Bas Barten                Spiridon     6  .  .  .  .  .  .  .  . 
   Walther van Asten         Gloria       .  .  .  .  7  .  .  .  . 
   John Kroeze               De Langstr   .  7  .  .  .  .  .  .  . 
   Jan Haverhals             DAK          9  .  .  .  .  .  .  .  . 
   Johan van Wanrooij        Atledo      10  .  .  .  .  .  .  .  . 

Mannen 65                                 1  2  3  4  5  6  7  8  9  Pnt
 1 Gerard Wouters            Spiridon     1  1  .  1  .  .  .  .  1    4
 2 Henk Beijens              TRR          2  .  1  2  1  .  .  .  2    6
 3 Jan van Rijckevorsel      Scorpio      3  3  2  .  2  .  .  .  4   10
 4 Hens Koreman              Atledo       4  2  3  3  3  .  .  .  3   11
 5 Ruud Verstralen           Sprint       5  .  4  4  4  .  .  .  5   17
 6 Ton van der Borg          TRR          7  9  5  5  .  .  .  .  6   23
   Jan Vermeer               Spiridon     .  5  .  .  5  .  .  .  . 
   Ad Kieboom                Scorpio      .  4  .  .  .  .  .  .  . 
   Hans Drijvers             Attila       6  .  .  .  .  .  .  .  . 
   Marlie Snijders           DAK          .  6  .  .  .  .  .  .  . 
   Rini Gootjes              TRR          .  7  .  .  .  .  .  .  . 
   Jos den Hollander         DAK          .  8  .  .  .  .  .  .  . 

Jongens specials                          1  2  3  4  5  6  7  8  9  Pnt
 1 Brydon Dammers            Sprint       .  2  1  1  .  .  .  .  1    5
 2 Roy Kroesen               TRR          .  1  .  4  1  .  .  .  2    8
 3 Felix Schoonderbeek       Attila       .  7  7 11  4  .  .  .  .   29
   Lars van Ravenstein       ACW '66      .  3  2  2  .  .  .  .  . 
   Luuk van Helfteren        Attila       .  6  5  .  3  .  .  .  . 
   Jeffrey Pellicaan         Sprint       .  5  6 10  .  .  .  .  . 
   Kasper Ligtenberg         Attila       .  4  .  .  .  .  .  .  3 
   Mark Luijkx               Sprint       .  .  3  5  .  .  .  .  . 
   Jos Rolsma                Attila       .  .  .  7  2  .  .  .  . 
   Jordan Beute              Sprint       .  .  4  6  .  .  .  .  . 
   Sven Van den Hout         Sprint       .  .  .  3  .  .  .  .  . 
   Youri Stoop               Sprint       .  .  8  .  .  .  .  .  . 
   Arie Van Maastricht       Sprint       .  .  .  8  .  .  .  .  . 
   Tom Schoeters             Gloria       .  .  .  9  .  .  .  .  . 

Meisjes specials                          1  2  3  4  5  6  7  8  9  Pnt
   Denise Verheijen          Gloria       .  .  2  .  1  .  .  .  . 
   Melissa Verheijen         Attila       .  .  3  .  2  .  .  .  . 
   Lieke Sweep               Sprint       .  .  .  1  .  .  .  .  . 
   Femke Evers               Sprint       .  .  1  .  .  .  .  .  . 

Nr  Datum       Evenement                Plaats
 1  30-10-2021  Snertcross               Tilburg        
 2  14-11-2021  Maresiacross             Kaatsheuvel    
 3  21-11-2021  Scorpiocross             Oosterhout     
 4  28-11-2021  Warandeloop              Tilburg        
 5  05-12-2021  Enclavecross             Baarle-Nassau  
 6  19-12-2021  Lido Cross               Waalwijk       
 7  23-01-2022  Spiridoncross            Rijen          
 8  30-01-2022  SprintCross              Breda          
 9  06-02-2022  Atledocross              Dongen